Kde cvičíme?

— Studio LeVITAs —

Studio LeVITAs najdete v samotném centru Brna - na adrese Minoritská 10. Je tak snadno dostupné tramvajové, autobusové i vlakové dopravě. 

Studio disponuje zázemím s toaletami i sprchou, umožňuje ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě při speciálních dietách a nabízí vyžití ve dvou cvičebních sálech. Studio je vybaveno cvičebními pomůckami, které děti zaujmou na 100%, ať už jsou to závěsné sítě nebo yoga wheely (speciální válce pro cvičení nejen jógových pozic), aerial hoop (závěsný kruh), aerial silks (závěsná šála) nebo hula hoop (obruče k tanci s obručí). Studio je při teplém počasí klimatizované, avšak snažíme se nadužívání klimatizace předcházet častým větráním. 

Kdo s dětmi cvičí?

- Mgr. Romana Slezáčková -

R a omča se od malička věnovala sportu, navštěvovala všemožné kroužky, jezdila na tábory, nejprve jako klient, později jako instruktor. Vystudovala Fakultu Sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, má mnoho zkušeností z oblasti vedení dětí v různých sportech (volejbal, squash, míčové hry). Je proškolenou lektorkou cvičení s kojenci a cvičení s batolaty, Air Acro® a Air Acro® Kids, cvičení v závěsné síti (Jóga ve vzduchu®) a cvičení v závěsné síti pro dětskou klientelu (Jóga ve vzduchu® Kids). 

Děti miluje a netrvá dlouho, než si je získá. Je podnikavá a tvůrčí, proto se s ní o prázdninách děti nudit nebudou.