— Letní příměstský sportovní tábor —
 

Každoročně otevíráme příměstský tábor, který má sportovní náplň a přitom děti baví. Jsme v samotném centru města, ve studiu LeVITAs na adrese Minoritská 10. 

Na táboře se budeme houpat na závěsných sítích (Jóga ve vzduchu® Kids), závěsném kruhu (aerial hoop) i závěsných šálách (aerial silks). Budeme trénovat s obručemi hula hoop, párovou akrobacii a budeme samozřejmě řádit i venku, dopřeje-li nám to počasí. 

COVID INFO: Pokud nám v létě vláda neumožní tábor zorganizovat, bude Vám platba vrácena ihned po zrušení tábora, a to v plné výši. 

Termíny:

17. - 21. 7. 2023

24. - 28. 7. 2023 

Cena:

2800,- Kč


Cena je konečná, zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina a druhá odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu.

Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte.

V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v nově požadovaném turnusu bude volné místo. 

V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2023 vracíme 100% uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 50% uhrazené částky. V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu platbu nevracíme.

Tábory jsou určeny pro děti školního věku, tj. 6-12 let. Výjimečně lze přijmout i děti mladší či starší. Kapacita tábora je 15 dětí.

Tábor probíhá ve všední dny vždy od 8:00 do 16:00, individuálně však lze domluvit jiný časový úsek. 

Bližší informace k tomuto táboru obdržíte na tel. č. 737 399 816 nebo emailové adrese tabor@brnensketabory.cz

Přihlašovací formulář