— Letní příměstský tábor —
 

Každoročně otevíráme příměstský tábor, který má sportovní náplň a přitom děti baví. Jsme v samotném centru města, ve studiu LeVITAs na adrese Minoritská 10. 

Na táboře se budeme houpat na závěsných sítích (D-Yogi® Fly Kids), závěsném kruhu (aerial hoop) i závěsných šálách (aerial silks). Budeme trénovat s obručemi hula hoop, párovou akrobacii AirAcro® a budeme samozřejmě řádit i venku, dopřeje-li nám to počasí. 

Podle počasí budou dále voleny další aktivity: Návštěva historických budov a muzeí v centru Brna (v omezené míře), návštěva boulderingové stěny nebo koupaliště.

Termíny:

15. - 19. 7. 2019  

22. 7. - 26. 7. 2019


Cena:

2800,- Kč

Cena pro předchozí absolventy při platbě do konce února: 2520,- Kč


Cena je konečná, zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina a druhá odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu.

Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte.

V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v nově požadovaném turnusu bude volné místo. V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2019 vracíme 100% uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 70% uhrazené částky. V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu vracíme 50% z uhrazené částky.

Tábory jsou určeny pro děti školního věku, tj. 6-12 let. Výjimečně lze přijmout i děti mladší. Kapacita tábora je 15 dětí.

Tábor probíhá ve všední dny vždy od 8:00 do 16:00, individuálně však lze domluvit jiný časový úsek. 

Bližší informace k tomuto táboru obdržíte na tel.č. 607 55 33 32 nebo emailové adrese tabor@brnensketabory.cz

Přihlašovací formulář