Kde cvičíme?

— Studio LeVITAs —

Studio LeVITAs najdete v samotném centru Brna - na adrese Minoritská 10. Je tak snadno dostupné tramvajové, autobusové i vlakové dopravě. 

Pokud k nám pojedete autem, je možná domluva předání dětí na autobusovém nádraží "u Grandu", jelikož přímo ke studiu se autem nedostanete a parkování může být v modrých zónách náročnější. 

Studio disponuje zázemím s toaletami i sprchou, umožňuje ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě při speciálních dietách a nabízí vyžití ve dvou cvičebních sálech. Studio je vybaveno cvičebními pomůckami, které děti zaujmou na 100%, ať už jsou to závěsné sítě nebo yoga wheely (speciální válce pro cvičení nejen jógových pozic), aerial hoop (závěsný kruh), aerial silks (závěsná šála) nebo hula hoop (obruče k tanci s obručí). Studio je při teplém počasí klimatizované, avšak snažíme se nadužívání klimatizace předcházet častým větráním. 

Kdo s dětmi cvičí?

Mgr. et MgA. Jana Švecová

Jana se od malička věnuje pohybovým a tvořivým aktivitám. V osmi letech nastoupila do litomyšlského oddílu karate. Na toto krásné bojové umění nedá dopustit, protože ji přineslo nejen pohybové dovednosti a sportovní úspěchy, ale naučilo ji také disciplíně, vytrvalosti a sebepoznání. Na stáži ve Varšavě hrála ženské rugby a v roce 2019 poprvé vyzkoušela jógu ve vzduchu, kterou si hned zamilovala. 

Jana je certifikovanou instruktorkou jógy ve vzduchu.

V současné době se věnuje také aerial silks a flexibilitě, ve volném čase vede výtvarné kroužky pro děti.

Jana ráda píše, tančí, bubnuje, chodí do přírody a létá vzduchem. A ráda a se o radost z pohybu a objevování nových věcí podělí s vašimi dětmi.  

Jana je absolventkou pedagogické fakulty MU, obor výtvarná a vizuální tvorba, učitelství pro SŠ a současně absolventkou fakulty výtvarných úmění VUT. 

Aktuálně studuje doktorský program na VUT. 

Kateřina Janečková

Katka má k dětem blízko již od svého dospívání. Od třinácti se starala o mladší děti, a to i díky skautského oddílu, který navštěvovala od první třídy. Má bohaté zkušenosti s chystáním letních i zimních táborů a také výprav během roku. 

Dětem se věnovala také v Barceloně, kde pracovala jako au-pair a doučovala děti angličtinu. 

Katka od dětství sportuje, je certifikovanou instruktorkou jógy, má ráda také vaření a bylinkářství. 

Děti se s ní proto rozhodně nudit nebudou.